Wie zijn wij?

Alle logopedisten van LogopediePlus vinden het bijzonder om te mogen werken met kinderen en volwassenen met een ontwikkelingsachterstand, syndroom of beperking en zijn gespecialiseerd in het behandelen en onderzoeken van deze doelgroep.

Zij staan allemaal geregistreerd in het kwaliteitsregister voor logopedisten en zijn aangesloten bij een kwaliteitskring.

 

Sylvia van den Berg – Brok

Praktijkhouder / Logopedist

E-mail: sylvia@logopedieplus.nl

 

Christa te Winkel MSc

Praktijkhouder / Logopedist

E-mail: christa@logopedieplus.nl

 

Lynette Bijenhof

Logopedist

E-mail: lynette@logopedieplus.nl

 

Anouk Bulten – te Braak

Logopedist

E-mail: anouk@logopedieplus.nl

 

Nathalie Denekamp

Logopedist

E-mail: nathalie@logopedieplus.nl

 

Loes ten Els

Logopedist

E-mail: loes@logopedieplus.nl

 

Melissa Foesenek

Logopedist

E-mail: melissa@logopedieplus.nl

 

Loes Heveling

Logopedist

E-mail: loesheveling@logopedieplus.nl

 

Henrike Jansen – Knegt

Logopedist

E-mail: henrike@logopedieplus.nl

 

Anita Maduro

Logopedist

E-mail: anita@logopedieplus.nl

 

Lotte Pultrum

Logopedist

E-mail: lotte@logopedieplus.nl

 

Roos Vonk

Logopedist

E-mail: roos@logopedieplus.nl

Logopedie Plus
Hengelo, Almelo, Enschede, Neede