Wie zijn wij?

Alle logopedisten van LogopediePlus vinden het bijzonder om te mogen werken met kinderen en volwassenen met een ontwikkelingsachterstand, syndroom of beperking en zijn gespecialiseerd in het behandelen en onderzoeken van deze doelgroep.

Zij staan allemaal geregistreerd in het kwaliteitsregister voor logopedisten en zijn aangesloten bij een kwaliteitskring.

Sylvia van den Berg – Brok

Praktijkhouder / Logopedist

E-mail: sylvia@logopedieplus.nl

Christa te Winkel MSc

Praktijkhouder / Logopedist

E-mail: christa@logopedieplus.nl

Pauline van den Berg

Logopedist

E-mail: pauline@logopedieplus.nl

Lynette Bijenhof

Logopedist

E-mail: lynette@logopedieplus.nl

Rianne van den Broek

Logopedist

E-mail: rianne@logopedieplus.nl

Anouk Bulten – te Braak

Logopedist

E-mail: anouk@logopedieplus.nl

Phoebe Dobson

Logopedist

E-mail: phoebe@logopedieplus.nl

Loes ten Els

Logopedist

E-mail: loes@logopedieplus.nl

Emma Havermans

Logopedist

E-mail: emma@logopedieplus.nl

Desi Hendriks

Logopedist

E-mail: desi@logopedieplus.nl

Loes Heveling

Logopedist

E-mail: loesheveling@logopedieplus.nl

Christa Körmeling

Logopedist

E-mail: christak@logopedieplus.nl

Anita Maduro

Logopedist

E-mail: anita@logopedieplus.nl

Lotte Pultrum

Logopedist

E-mail: lotte@logopedieplus.nl

Lieke Rensink

Logopedist

E-mail: lieke@logopedieplus.nl

Jitske Steenkamp – Kuipers

Logopedist

E-mail: jitske@logopedieplus.nl

Logopedie Plus
Hengelo, Almelo, Enschede, Neede