Wie zijn wij?

Alle logopedisten van LogopediePlus vinden het bijzonder om te mogen werken met kinderen en volwassenen met een ontwikkelingsachterstand, syndroom of beperking en zijn gespecialiseerd in het behandelen en onderzoeken van deze doelgroep.

Zij staan allemaal geregistreerd in het kwaliteitsregister voor logopedisten en zijn aangesloten bij een kwaliteitskring.

Sylvia van den Berg – Brok

Praktijkhouder / Logopedist

E: sylvia@logopedieplus.nl

T: 0654 60 40 30

Christa te Winkel MSc

Praktijkhouder / Logopedist

E: christa@logopedieplus.nl

T: 0654 60 40 30

Lynette Bijenhof

Logopedist

E: lynette@logopedieplus.nl

T: 06 388 653 49

Rianne van den Broek

Logopedist

E: rianne@logopedieplus.nl

T: 06 388 618 52

Anouk Bulten – te Braak

Logopedist

E: anouk@logopedieplus.nl

T: 06 342 598 40

Nicole Dekker

Logopedist

E: nicole@logopedieplus.nl

T: 0575 512 452

Phoebe Dobson

Logopedist

E: phoebe@logopedieplus.nl

T: 06 54 60 40 30

Loes ten Els

Logopedist

E: loes@logopedieplus.nl

T: 06 388 705 30

Emma Havermans

Logopedist

E: emma@logopedieplus.nl

T: 06 388 653 47

Desi Hendriks

Logopedist

E: desi@logopedieplus.nl

T: 06 388 653 46

Loes Heveling

Logopedist

E: loesheveling@logopedieplus.nl

T: 06 388 705 31

Christa Körmeling

Logopedist

E: christak@logopedieplus.nl

T: 06 388 705 32

Jitske Kuipers

Logopedist

E: jitske@logopedieplus.nl

T: 06 388 780 36

Kim Lefeber

Logopedist

E: kim@logopedieplus.nl

T: 06 388 618 09

Anita Maduro

Logopedist

E: anita@logopedieplus.nl

T: 06 388 780 37

Annemiek Ningbers

Logopedist

E: annemiek@logopedieplus.nl

T: 06 388 618 53

Lotte Pultrum

Logopedist

E: lotte@logopedieplus.nl

T: 06 388 705 29

Lieke Rensink

Logopedist

E: lieke@logopedieplus.nl

T: 06 388 705 28

Elien Roelofs

Logopedist

E: elien@logopedieplus.nl

T: 06 388 653 48

Nathalie van Werven – Colijn

Logopedist

E: nathalie@logopedieplus.nl

T: 06 836 505 73

Logopedie Plus
Hengelo, Almelo, Enschede, Neede